Hakkımızda

Image
Image
Image

Er-MED Tıbbi Cihazlar

1994 yılında kurulmuş olan firmamız; uzun yıllar Abbott, BBraun, Tyco, Covidien gibi sektörün öncü firmaları ile iş birlikteliği yapmıştır. 2004 yılından sonra sadece Total Parenteral Nütrisyon ve IV ilaç hazırlama sistemleri üzerine faaliyetlerine devam etmiştir.

ER-MED, Total Parenteral Nütrisyon alanında edinmiş olduğu 17 yıllık deneyim ve tecrübe sayesinde sağlık kuruluşlarının çözüm ortağı olmuştur.

Total Parenteral Nütrisyon başta olmak üzere IV ilaç hazırlama ünitelerinin projelendirme aşamasından, anahtar teslim noktasına getirilmesi; iş akışının oluşturulmasından, uygun kalite standartlarında işleyişin sürdürülmesi konularında hizmet vermektedir.

Compounder cihazını ülkemizde üretme fikri ilk olarak 2012 yılında ortaya çıkmıştır. Yaklaşık 2 yıl süren projelendirme ve Ar-Ge çalışmaları sonucunda ilk cihazımız 2014 yılında hazır hale gelmiştir. Mühendisliği ve yazılımı tamamen ülkemizde tamamlanmış olan SkyComp 2S Compounder otomatik karıştırıcı cihazımız, birçok sağlık kuruluşunda hizmet vermeye devam etmektedir.

Kilometre Taşlarımız

1994 - Er-med Tıbbi Cihazlar'ın kuruluşu

2004 – Total Parenteral Nutrisyon alanında çalışmaya başladık

2012 – Yerli TPN cihazını üretmek için ar-ge çalışmalarına başladık

2014 – Ülkemizin ilk yerli TPN Compounder cihazı olan SkyComp 2S’i piyasaya sunduk

2015 – Ülkemizin ilk merkezi ilaç hazırlama ünitesininin kurulumunu Ankara’da yaptık.

2015 – Yerli Compounder cihazımızla birlikte tek bir merkezden, birçok hastane arası e-order olanağı sağlayan kendi nütrisyon hesaplama yazılımımızı hayata geçirdik

2017- HBYS’ye tam entegre olabilen ilk TPN sistemi olarak Yozgat ve Mersin Şehir Hastanelerinde hizmet vermeye başladık

2018 – Bir hayalimizi daha gerçekleştirerek yerli gururumuz olan SkyComp 2S Compounder sistemimizin ilk yurtdışı kurulumunu yaptık

2019 – 25.yılımızda yeni yerimize taşındık ve sistemlerimizde kullanılan sarf malzemeleri yerli üretmeye başladık

Tanıtım Videomuz

ER-MED, Parenteral nütrisyon alanında edinmiş olduğu 12 yıllık deneyim ve tecrübe sayesinde sağlık kuruluşlarının çözüm ortağı olmuştur.

images