Vizyon ve Misyonumuz

Image
Image
Image

Vizyon / Misyon 

1994 yılında şirket sahibi ve kurucumuz olan Ercan Yesin tarafından kurulmuş olan Er-Med Tıbbi Cihazlar Ticaret Limited Şirketi, Total Parenteral Nütrisyon alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekte olup, hizmet vermekte olduğumuz tüm sağlık kurum ve personellerine güvenli, hızlı ve teknolojik hizmetler vermeye devam etmektedir.

Er-Med Tıbbi Cihazlar olarak Total Parenteral Beslenme olmak üzere, hizmet vermekte olduğumuz tüm faaliyet alanlarında güncel uygulamaları bir adım öteye taşımak, gelecekte hizmet vereceğimiz sağlık kurum ve personellerinin beklentilerini karşılamak önceliğimiz ve vizyonumuzdur.

Değerler:

Er-med Tıbbi Cihazlar Olarak,

Kendimize olan saygımızı ve iş ahlakına göstermiş olduğumuz özeni her şeyin üstünde tutarız. Dürüstlüğü, etik ilkelerimizle birlikte bir yaşam biçimi olarak belirlememiz, ürettiğimiz her üründe ve sunduğumuz her hizmette en üst kaliteye ulaşmamızı sağlamaktadır.

Yönetim anlayışımız; çalışanlarımızın kişisel yeteneklerini, öncü girişimci ruhuyla ve insana saygı teması ile, eşitlik ilkesinden ödün vermeden sektörel değişimlere ayak uydurabilmektir.

Ülkemizin değerlerine, yerli üretime olan inancımızla ve %100 yerli sermayemizle, her geçen gün, çalışmış olduğumuz ürünlerle ilgili dışa bağımlılığımızı en aza indirmeyi hedefliyoruz. Bu hedefler doğrultusunda ülkemizin hakkettiği haklı gururu yaşamayı ve yaşatmayı bir borç biliyoruz.